Şimdi Ara

Saç Ekimi

Saç ekimi çağımızda hassas kozmetik problemlerin arasında yer alan saç dökülmesi sonucunda başvurulan bir yöntemdir. Echomar Tıp Merkezi olarak bu konuda profesyonel bir kadroyla tüm süreçler tıbbi kurallara dikkat edilerek adım adım uygulanmaktadır. Son yıllarda saç ekim merkezi sayısının artmasıyla birlikte tıbbi açıdan rahatsızlık yaratacak uygulamalar yapıldığı görülmektedir. Echomar Sağlık Grubu 26 yıllık sağlık tecrübesi ve ekibiyle bu alanda hizmet vermektedir.

Echomar Saç Ekimi

 

Echomar’da Saç Ekimi

Saç dökülmesi sonucunda bu konuyla ilgili çeşitli araştırmalar yapmış olabilirsiniz. Tüm bu araştırmaların sonucunda, özellikle internet ortamında çok farklı görüşlerin ve kaynakların olduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle bilgi edinmek için en iyi yöntem bir uzmanla iletişime geçmektir. Echomar Tıp Merkezi saç ekim uzmanlarına iletişim formları yardımıyla veya hemen telefonla arayarak ulaşabilirsiniz. Echomar’da saç ekimi adım adım planlanmaktadır. Size ve saçınızın yapısına uygun seçimler uzmanlarımız tarafından anlatılmaktadır. İlk olarak tüm bunların konuşulduğu ve incelemelerin yapıldığı analiz aşaması gelmektedir. Daha sonrasında durum değerlendirmesi yapılarak alternatifler sunulur. Bu alternatifler arasından yapılacak seçimlere göre tedavi planlaması yapılarak harekete geçilir.

Hemen Arayıp Bilgi Alabilirsiniz

(0216) 912 00 22

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurum İsmi Önemli

Saç ekimi fiyatları arasında karşılaştırma yaparken mutlaka kurumun köklü olmasına dikkat ediniz. Sağlık alanında tecrübe sahibi kurumlar hizmet verdikleri her alanda memnuniyete ve kaliteye birinci derecede önem verirler. Bunun için mutlaka kurumu seçerken dikkatli davranmalısınız.

Hayallere Değil Gerçeklere Kulak Verin

Her zaman için size dürüst davranan uzmanların söylediklerini dikkate alın. Size tıbbi açıdan mümkün olmayan bir saç ekimi sonucu oluşturabileceğini söyleyenlerden fayda değil ancak zarar görebilirsiniz. Konuyu nedenleriyle ve bilimsel olarak ele alan uzmanlara kulak verebilirsiniz.

Temizliğe Dikkat

Saç ekimi yaptıracağınız kurumun hijyenik koşullara sahip bir sağlık kurumu olması çok önemlidir. Buna uygun olmayan kurumlarda saç derisinde iltihap oluşabilir ve sonuç olarak başarısız bir işlem oluşur.

Telefonla veya Yüz Yüze Görüşün

Uzmanlarla mutlaka telefonla veya yüz yüze görüşmelisiniz. Böyle durumlarda hem siz kendi durumunuzu ve isteklerinizi rahatça anlatabilirsiniz hem de uzmanların profesyonel yaklaşımını test edebilirsiniz.

Echomar Sağlık Gurubu, Ataşehir’deki tıp merkezinde saç ekimi konusunda kapsamlı hizmetler vermektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

2018 - Tüm Hakları Echomar Sağlık Grubu'na Aittir.